Кошик
60 відгуків
  • bongkiev
  • Статті
  • 6 крутих продуктивних занять з самоізоляції

6 крутих продуктивних занять з самоізоляції

6 крутих продуктивних занять з самоізоляції

28.08.20

6 крутих, але продуктивних занять з самоізоляції

Ми вступили в дивний час, коли сидіти вдома цілий день - це не лінь, а відповідальність. Сподіваюся, за кілька тижнів чи місяців ми опинимося в іншому становищі, адже навіть у наш вік швидкого обміну інформацією телебачення і тижня зависання в гаджетах змусять будь-якого відчути себе безрозсудним і втраченим.

Щоб не дати всім нам вийти з цього нудними зомбі, ми склали список занять, якими приємно насолоджуватися у поєднанні з канабісом, а також які можуть допомогти нам стати краще.

Між заняттями цигун, вивченням стародавнього мистецтва Таро, остаточної завантаженням Duolingo, вивченням мов, мінімізацією вашого простору і артилерією творчих занять - цей список не дасть вам нудьгувати під час Коронапокалипсиса, і ви навіть можете вийти з нього кращою людиною, ніж зараз.

Добре, ось домашні заняття, щоб задіяти тіло і розум, які також відмінно підходять в поєднанні з травичкою.

Почати вивчати цигун
Національна асоціація цигун описує цигун як «практику розуму-тіла-духа, яка покращує психічне і фізичне здоров'я людини за рахунок інтеграції пози, руху, техніки дихання, самомасажу, звуку і цілеспрямованого наміру». Але ви можете думати про це як про «тієї цікавою штуці, яка допоможе вам заспокоїтися».

Він поєднує в собі плавні рухи з дихальними вправами, створюючи дуже розслаблюючу діяльність, яка дає ті ж переваги, що і медитація, а також пропонує тілу щось робити, а розуму - на чому-то пасивно зосередитися.

Канабіс і медитація: кращі практики для піднесеного розуму.
Використовуйте канабіс, щоб отримати додаткову користь від цієї практики, уважно відзначаючи будь-який дискомфорт, який вона приносить. Дозвольте йому допомогти вам зосередитися на відчуттях, присутніх у вашому тілі, коли ви виконуєте плавні рухи, і насолоджуйтеся тим, як приємно розтягувати своє тіло і відчувати поколювання енергії ци в кінчиках ваших пальців.

Що стосується того, де шукати відео, то Стівен Вашингтон - чудовий вчитель, який пропонує легкість духа на додаток до пристрасті і знань - насправді він просто чортів захват.

Завантажте Duolingo (і дізнайтеся, що означає "mota")
Добре, цього слова майже напевно не буде в цьому безкоштовному додатку, у всякому разі, не забавного значення. Але він пропонує уроки іспанської, німецької, французької, італійської, португальської та англійської мов. І це теж досить мило: вивчення нових слів здається грою, а не монотонним вивченням напам'ять, яке ви, можливо, пам'ятаєте, в старшій школі.

Увімкніть свій улюблений сорт, щоб зосередитися (або розважитися), і вивчіть кілька дієслів та іменників. Бонусні бали за завершення ночі фільмом з субтитрами або, знаєте, кількома епізодами Дори.

Познайомтеся з древнім мистецтвом Таро
Карти Таро - відмінний спосіб задіяти мудрість своєї інтуїції і енергії під рукою. Це звучить досить загадково, але карти насправді дуже корисні і дивно практичні.

Для початку візьміть собі колоду (онлайн або продезинфицированным способом в магазині) - і відкрийте Google. Ви швидко дізнаєтесь, що 78 карток являють собою аспекти життя, опису основних тем (наприклад, «Повішений») це повсякденні елементи, такі як хвороба і необхідність у відпочинку або робота над відновленням.

Канабіс відмінно підходить для Таро, тому що він має тенденцію послаблювати ваш розум і допомагає нам поглянути на речі з іншої точки зору. Можливо, ви виявите, що краще почати без канабісу, а в кінці додати трави.

Канабіс може зробити вас більш креативним, але це складно
Спочатку зробіть читання вільним, потім проаналізуйте, що воно значить для вас, зазначивши свої обґрунтовані думки. Потім поверніться до читання після відмінної сесії, приділяючи час кожній картці і розмірковуючи про те, як інтегрувати її поради.

Ви можете бути здивовані тим, як розвивається ваша інтерпретація і як дві точки зору добре поєднуються один з одним. Таро - це «що» з магічних карт, так що не соромтеся продовжити читання оракула, щоб дізнатися «як».

Глибоко очистіть свої завали / мінімізуйте простір
Пора діяти щоб той список речей, які ви збиралися робити по дому, зник. Важливо, щоб ви спочатку вирівняли завдання та всі необхідні витратні матеріали, перш ніж приступити до роботи.

Як тільки ви наведете порядок, насолоджуйтеся улюбленою травою, підвищує енергію, потім увімкніть плейлист, який змусить вас танцювати - і просто додайте прибирання! (Ми обіцяємо, що продовження танців дуже сприяє хорошій роботі.)

По мірі того як ви прикрашаєте свій будинок, зберіть все, що забиває ваше простір, щоб пожертвувати або викинути. Якщо вам це не подобається або ви не використовуєте регулярно.

Проявіть творчий підхід
Канабіс і творчість - це команда мрії, особливо коли ви працюєте з великою кількістю часу вдома. Досить очевидний, але, тим не менш, дуже забавний варіант - розфарбовування - й існують усілякі круті теми.

Ви також можете стати кращим художником, перевернувши одну з сторінок догори ногами і розфарбувати її по крупицях - вправа, що використовується в художніх школах, щоб навчити мозок правильно бачити деталі.

Що б ви не робили, пам'ятайте, що головне - добре провести час, тому не захоплюйтеся спробами зробити щось ідеальне.

Турбота про себе по максимуму
Якщо і був привід для бомби для ванни з ТГК, то це він. Якщо ви один з тих гаджиллионов, хто мав намір розробити більш ефективний режим догляду за собою, але у вас виникли проблеми з розстановкою пріоритетів у часі, що ж, цей час настав.

А для вас турбота про себе може не мати нічого спільного з пустощами традиційним способом, а швидше робити що-то в кайф і, нарешті, читання всіх тих книг, які ви купили в минулому році. Це також може бути навчання приготування улюбленої страви, можливо, додавання забавною родзинки або додавання в нього канабісу.

Турбота про себе дійсно може бути чим завгодно, що змушує відчувати себе ситим, але це безумовно не схоже на перегляд у Твіттері останніх новин про те, що ви знаєте. Зосередьтеся на речах, які надихають вас обох, поки ви їх робите, а також після того, як вони зроблені.

Подивися на нас! Ми всі вже стаємо такими різнобічними і рятуємо людство через самоізоляцію, поки робимо це. Хто сказав, що любителі канабісу не вміють робити хороші речі?